Hoppa till sidans innehåll

Styrelseprotokoll 2017-2018


Här hittar du alla styrelseprotokoll för säsongen 2017-2018 
(efter konstituerande mötet). 

Justerade orginal förvaras på kansliet

 Konstituerande styrelseprotokoll 170829 

 

2017:

Styrelseprotokoll 170904
Styrelseprotokoll 170926
Styrelseprotokoll 171016
Styrelseprotokoll 171114
Styrelseprotokoll 171218

2018:

Styrelseprotokoll 20180108
Styrelseprotokoll 20180122
Styrelseprotokoll 20180205
Styrelseprotokoll 20180326
Styrelseprotokoll 20180416
Styrelseprotokoll 20180508
Styrelseprotokoll 20180814

 

Notera att styrelseprotokollet justeras på efterföljande möte och läggs därefter ut på hemsidan. Ovan återfinns de planerade styrelsemötena.

Protokoll årsmöte

Uppdaterad: 18 AUG 2018 11:00 Skribent: Anette Winäs

.

..Sponsorer 

Xtrovert Media Reklambyrå - www.xtrovertmedia.se

Xtrovert Media Reklambyrå ger 15% rabatt på tjänster till VFKK:s medlemmar! 
www.xtrovertmedia.se 

 

Ger klubbens medlemmar 15%, kod finns på kansliet.


logga_sponsorhuset

 box_03  
 MP-skating ger 15% på skridskor till VFKK:s medlemmar

 

  

 

Idrottens-Bingo-Originallogga-webb

 

 

Är du också intresserad
av att sponsra klubben,
kontakta Styrelsen!

Postadress:
Västra Frölunda KK - Konståkning
Frölundaborg Isstadion, Mikael Ljungbergs väg 11
41476 Göteborg

Kontakt:
Tel: 0730258884
E-post: This is a mailto link

Se all info